Tėvams

Švietimo ir mokslo ministerija bendradarbiauja su Žemės ūkio ministerija, kuri vykdo „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“ Programai sukurtas internetinis puslapis https://www.pienasvaisiai.lt

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinių paskaitų ciklo tėvams „Atsakinga tėvystė“ paskaita „Vaiko motyvacijos skatinimas“. 

plačiau

Kas naujo vyksta mokyklose? Kaip šiandien mokosi mūsų vaikai? Ir kokios karjeros perspektyvos jų laukia ateityje? Atsakymai į įdomiausius klausimus, patarimai ir aktualiausios švietimo naujienos nuo šiol žiūrovų laukia kiekvieną sekmadienio popietę LRT televizijos laidoje „Tėvų klasė“.

plačiau

Gerbiami tėveliai,
Pastaruoju metu visuomenėje kilo nerimas dėl internetinėje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“ įvairiais pavadinimais, pvz., „Mėlynasis banginis“, „Pažadink mane 4.20“. Iš tiesų tai nėra jokie žaidimai, o nusikalstama veika.

plačiau

kviečiame registruotis į nuotolinių paskaitų ciklo tėvams „Atsakinga tėvystė“ virtualią paskaita „Nuo bausmių link paskatinimo: bendravimas grįstas susitarimais“.

plačiau