Tėvams

Nuotolinių paskaitų ciklo tėvams „Atsakinga tėvystė“ paskaita „Vaiko motyvacijos skatinimas“

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinių paskaitų ciklo tėvams „Atsakinga tėvystė“ paskaita „Vaiko motyvacijos skatinimas“.

TV laida „Tėvų klasė“

Kas naujo vyksta mokyklose? Kaip šiandien mokosi mūsų vaikai? Ir kokios karjeros perspektyvos jų laukia ateityje? Atsakymai į įdomiausius klausimus, patarimai ir aktualiausios švietimo naujienos nuo šiol žiūrovų laukia kiekvieną sekmadienio popietę LRT televizijos laidoje „Tėvų klasė“.

Rekomendacijos tėvams dėl vaikų savęs žalojimo

Gerbiami tėveliai,
Pastaruoju metu visuomenėje kilo nerimas dėl internetinėje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“ įvairiais pavadinimais, pvz., „Mėlynasis banginis“, „Pažadink mane 4.20“. Iš tiesų tai nėra jokie žaidimai, o nusikalstama veika.

Virtuali paskaita tėvams „Nuo bausmių link paskatinimo: bendravimas grįstas susitarimais"

kviečiame registruotis į nuotolinių paskaitų ciklo tėvams „Atsakinga tėvystė“ virtualią paskaita „Nuo bausmių link paskatinimo: bendravimas grįstas susitarimais“.