Vasario 14 d.

Vasario 14-oji mūsų mokykloje buvo skirta įvairioms integruotoms veikloms, skirtoms daugiau sužinoti apie Lietuvą.

Pamokos prasidėjo visų 5 – 9 klasių mokinių konkursu "Jaunasis istorijos žinovas", kuriame vaikai turėjo pademonstruoti ne tik vadovėlines žinias, bet ir bendrąsias kompetencijas. Toliau mokiniai pasiskirstę grupėmis rengėsi pristatyti, ką naujo sužinojo apie Lietuvą. 5 – 6 klasių mokiniai su matematikos mokytoja D. Minelgiene ruošėsi pristatyti mūsų šalies matematikus. 7 – 8 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja J. Pliatkiene, nagrinėjo lietuvių kalbos tarmes, kaip jos skirstomos, kokie garsai ir kaip tariami. Mokiniams ypač įdomu buvo skaityti ir klausytis aukštaičių tarmės tekstą. 9-okai rengė pasisakymus apie Nepriklausomybės akto signatarus. Jiems padėjo istorijos mokytoja B. Studencova. Po grupinio darbo visiems susirinkus aktų salėje, įvyko graži integruota pamoka apie Lietuvą.