Spalio 12 d.

Šiūparių mokyklos bendruomenė, švęsdama 25 metų sukaktį, surengė gražią šventę.

Renginys prasidėjo universalios sporto aikštelės mokiniams ir kaimo bendruomenei atidarymu – juostos perkirpimu ir baudų metimais į naują krepšį.  Malonu, kad sporto aikštelės atidaryme bei renginyje dalyvavo daug garbingų svečių: Mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė,  Savivaldybės tarybos narys Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, sporto centro direktorius Vaidas Liutikas, Dovilų seniūnijos atstovai, Šiūparių kaimo seniūnaitė Janina Gineitienė, Gargždų vartotojų kooperatyvo  pirmininkė Janina Jurkuvienė. Svečiai linkėjo prasmingų darbų, darbščių mokinių, stiprybės. Klaipėdos rajono savivaldybė mokyklos bendruomenei įteikė padėkos raštą už aktyvų tėvų-mokytojų-mokinių bendradarbiavimą, edukacinių erdvių kūrimą.

Vakaro metu skambant posmams apie mokyklą, rudenį  koncerto vedančiosios  7  klasės mokinė Gabrielė Kmitaitė bei pavaduotoja ugdymui Jolanta Pliatkienė  priminė mokyklos  istoriją:  1993 –2004 metais mokyklai vadovavo Julius Gindulis, 2004 – 2012 metais Antanas Dulkys, 2012 – 2016 laikinai direktoriaus pareigas ėjo Alvyra Genovaitė Lučinskienė, o nuo 2016 metų vadovauja Vilija Rimkuvienė. Bepinant dainų ir šokių pynę savo prisiminimais apie pradžią, kasdienybę ir šventes  pasidalino direktorius Julius Gindulis, nuoširdžius žodžius tarė čia dirbę pedagogai Jadvyga Rutienė, Rima Petraitienė, Violeta Barbšienė, Edita Martinkevičienė. Džiugu, kad mokyklą  prisiminė ir pirmosios laidos mokinė Donata Žebelytė.

Koncerto pabaigoje direktorė Vilija Rimkuvienė pristatė mokyklos naujienas, kaitą bei įteikė padėkas seniausiai įstaigoje dirbantiems žmonėms.  Po Švietimo skyriaus vedėjo Algirdo Petravičiaus sveikinimo bei bendros mokinių ir mokytojų dainos buvo įneštas tortas. Gimtadienio tortą padovanojo Marina Žebelienė, kaimo bendruomenės  pirmininkė.

Renginys buvo šiltas ir jaukus, nes visa mokyklos bendruomenė sutelktai ruošėsi šventei.