Birželio 1 d.

2017 birželio 1 dieną Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre vyko ,,Sveikatos ambasadorių klubo renginys".

Birželio 1 d.

Mokyklos korespondentų būrelio nariai išleido paskutinį šių metų „Atspindžio“ numerį.

Baigiantis mokslo metams, paskutinę pavasario dieną, 5 - 8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų B. Studencovos ir R. Petraitienės, praleido turiningoje išvykoje Klaipėdos delfinariume.

Šventinė popietė, skirta mokslo metų baigimui.

Visą kovo mėnesį mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo konkursuose „Olympis 2017 - Pavasario sesija“.

Mūsų mokiniai aplankė Klaipėdos universiteto Gamtos muziejų.

Gegužės 24

Pradinukų edukacinė - pramoginė išvyka.

1941 metų birželio 14 dieną sovietų okupacinė valdžia pradėjo masiškai tremti Lietuvos gyventojus į SSRS lagerius ir kalėjimus. Atkūrus nepriklausomybę, birželio 14-oji Lietuvoje pažymima kaip Gedulo ir vilties diena. Sovietinės okupacijos metu iš Lietuvos ištremta daugiau kaip 130 tūkst. žmonių, taip pat tūkstančiai žuvo lageriuose. Tad gegužės 23 dieną mūsų mokykloje vyko popietė „Pabūkime drauge“, skirta prisiminti skaudžius tremties įvykius.

Edukacinis – pažintinis rytmetys "Aš saugus, kai žinau", kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai, ikimokyklinė ir priešmokyklinė grupės.

Mūsų mokykloje žaidė Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos mokiniai „Minijos naftos“ taurei laimėti.

Pašlūžmio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko pradinių klasių mokinių pavasario kroso bėgimo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų pradinukai.

Mūsų mokykloje signalizacija pranešė apie kilusį gaisrą.

Mokykloje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Gegužės mėnuo ypatingas, nes jo pirmą sekmadienį yra švenčiama Motinos diena.

Dalis mūsų mokyklos mokinių vyko į Priekulės I. Simonaitytės gimnazijoje pristatytą Lietuvių kalbos instituto parodą „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“, o Gabrielė Kmitaitė - meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursą „Lietuviško žodžio šviesoje“.

Balandžio 28 d.

Mūsų mokykloje vyko viktorina "Knyga susideda iš žodžių", skirta paminėti Nacionalinę bibliotekų savaitę.

Priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo rajoninėse varžybose "Futboliukas 2017"

Balandžio 27

Sveikos pertraukos mokykloje.

Balandžio 25 d.

Mūsų mokyklą aplankė Laimutė Šamšurina, atvykusi pagal iniciatyvos „Būsiu__“ paskelbtą projektą „Nacionalinė karjeros savaitė 2017“.