Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyko rajono 5 - 10 klasių mokinių Lietuvių kalbos diktanto konkursas.

Balandžio 3

Vasario ir kovo mėnesiais mūsų mokyklos dešimtokai, kartu su technologijų mokytoja Sigita Šmitiene, vykdė projektą „Daugybos lentelė“.

Balandžio 1 d. (šeštadienį)

Mūsų mokyklos mokiniai: Rokas Griauslys, Robertas Macius ir Osvaldas Šlepetis, vadovaujami geografijos mokytojo Laimono Tučo, vyko į Lietutuvos Edukologijos universitete vykusį XVII nacionalinį mokinių Č. Kudabos geografijos konkursą.

Kovo 31

Slengių  mokykloje - daugiafunkciniame centre kovo 31 dieną vyko meninio skaitymo konkursas "Gražiausi žodžiai Lietuvai".

Kovo 31

Visa mokyklos bendruomenė susirinko į dešimtokų šventę.

5-10 klasių mokiniai stebėjo pamoką-konferenciją „Kas vairuos tavo gyvenimą?“

Kovo 28

Kovo 28 dieną dramos būrelio nariai buvo išvykę į Vėžaičius

Kovo 27 d.

Kovo 27 dieną, Gargždų " Minijos" progimnazijoje vyko" Protų mūšis", skirtas Žemaičių ir Telšių vyskupijų jubiliejui paminėti.

Šiūparių pagrindinės mokyklos  dramos būrelio vaikai svečiavosi Endriejavo pagrindinėje mokykloje.

Kovo 24

Pradinukai ir darželinukai paminėjo Žemės ir Gandro dienas.

Kovo 24

Mokyklos mokiniai: Rokas Griauslys, Robertas Macius, Osvaldas Šlepetis, vadovaujami biologijos ir informacinių technologijų mokytojos Birutės Kerbedytės vyko į Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vykusią respublikinę konferenciją „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“.

Gargžduose 2 dienas vyko rajoninė geografijos olimpiada ,,Mano gaublys".

Kovo 21

Į mūsų mokyklą buvo atvykęs klounas Vincukas.

Mūsų mokyklos  5–7 klasių mokiniai dalyvavo Pašlūžmio  mokyklos-daugiafunkcio centro organizuotame tarmokykliniame konkurse „Gamta – mūsų visų namai“.

Kovo 14

Išvyka į Ievos Simonaitytės memorialinį muziejų ir Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejų.

kovo 10

1-4 klasių mokinius džiugino integruota pamoka "Mano raidelės".

Kovo 10

Mokykloje  buvo  paminėtas Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 27-metis.

Kovo 8 d.

Kovo 8 d. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

Kovo 3

Mokykloje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė.

vasario 28

Užgavėnių šventė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“