Kovo 10

Mokykloje  buvo  paminėtas Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 27-metis.

Kovo 8 d.

Kovo 8 d. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

Kovo 3

Mokykloje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė.

vasario 28

Užgavėnių šventė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“

Vasario 24

Mūsų mokykla dalyvavo Nacionalinio diktanto rašyme.

Vasario 21

1-10 klasių  mokiniai  ir mokytojai susirinko į netradicinę istorijos pamoką  pažymėti  99 valstybės atkūrimo metinių.

Vasario 10

10-os klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Auksore vyko į Klaipėdos technologijų mokymo centrą bei Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą.

Vasario 9

6-8 klasių mokiniai kartu au anglų kalbos mokytoja D. Auksore vykdė projektą „Sugar in our favorite drinks“.

Vasario 9

Pažangūs mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti išvyka į saldainių fabriką.

Vasario 7

„Pelėdžiukų“ grupėje vykdė trumpalaikį projektą „Baltasis badas“.

Vasario 7

Antradienį mūsų mokyklą aplankė Gargždų šaulių kuopos nariai: Rolandas Pocius, Aidas Kryževičius ir Aleksandras Jefimovas.

Sausio 31

Gargždų muzikos mokykloje vyko rajono meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: penktokė Gabrielė Kmitaitė ir dešimtokas Robertas Macius.

Sausio 20

10 klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Auksore vyko į Klaipėdos turizmo ir Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklas.

Sausio 19

Gargždų sporto mokyklos sunkumų kilnojimo salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių  Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų svarčių kilnojimo varžybos.

Sausio 17

Svečiuose buvo Vinco teatriukas.

Sausio 13

Mokyklos mokiniai ir mokytojai prisimindami šios dienos svarbą Lietuvai ir jos piliečiams uždegė žvakeles, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Gruodžio 23

Gruodžio 23 d. mokykloje šurmuliavo 1–10 klasių mokinių karnavalas „Baltas šventės takas“.

Gruodžio 22

Gruodžio 22 dieną darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo, nes gražiausios metų šventės – Kalėdų,  sulaukė „Smalsučių“ ir „Pelėdžiukų“  vaikučiai.

Grodžio 19

Grodžio 19 dieną, baigiantis Advento laikotarpiui, „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai kartu su vaikais buvo pakviesti dalyvauti kūrybiniame projekte:  kurti  Advento kalendorių.

Gruodžio 12

Gruodžio 12 dieną mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai prisidėjo prie projekto „Misija Sibiras“ akcijos „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“.