Spalio 26 d.

5-8 klasių išvyka į Klaipėdos rajono amatų centrą Veiviržėnuose, į edukacinį užsiėmimą „Senųjų amatų įvairovė".

Spalio 25 d.

Spalio 25 dieną 7 ir 8 klasių mokiniai vyko į netradicinę istorijos pamoką Dovilų evangelikų-liuteronų bažnyčioje ir keliavo Mažosios Lietuvos riba su Didžiąja Lietuva, aplankė Kisinių kapinaites.

Spalio 24 d.

Dovilų pagrindinėje mokykloje vyko 5-6 klasių rajoninis konkursas „Sveikuolų sveikuoliai", kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 6 klasės mokiniai Nojus Neimontas, Mantas Arcišauskas, Viktorija Bytautaitė, Gabrielė Kmitaitė ir Liveta Burniauskaitė.

Spalio 23 d.

Mūsų mokyklos sporto salėje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas "Sveikuolių sveikuoliai".

Spalio 19 d.

Spalio 19 dieną edukacinėje programoje „Kelionė laiku į 1939-uosius metus“ dalyvavo 5–7 klasių mokiniai.

Spalio 17 d.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra" organizuotoje kultūrinėje-meninėje programoje „Meno pažinimas praktiškai".

Spalio 12 d.

Mūsų mokyklos trečiokai dalyvavo kasmetiniame rajono renginyje „Sveiki dantys“.

Spalio 10 d.

Tradicinė Košės diena vėl sukvietė pradinukus ir priešmokyklinukus prie bendro stalo.

Spalio 5 d.

Paminėjome pasaulinę gyvūnijos dieną.

Spalio 4 d.

Mokykloje vyko tradicinis Mažosios Lietuvos kaimo mokyklų futbolo turnyras.

Spalio 3 d.

Rugsėjo 29 d.

Šį penktadienį etnokutūrine popiete su kaimo bendruomene bei svečiais iš Dovilų etnocentro  baigėsi Klaipėdos rajono finansuoto  mūsų mokyklos etnoprojekto  „Saulelė piliakalnin gula“ veikla.

Mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena.

Rugsėjo 19 d.

Mokykloje rugsėjo 19-oji   edukacinių išvykų diena.

Rugsėjo 15 d.

Pradinių klasių mokiniai su mokytojomis R. Jurjoniene bei S. Birbaliene rugsėjo 15 dieną buvo išvykę į Ventės ragą.

Rugsėjo 4 d.

Mokslo metų pradžia - sportiška ir linksma.

Rugsėjo 1 d.

Sveikiname visus su Rugsėjo 1-osios švente.

Rugsėjo 1 d. mokyklos autobusas išvyksta:

iš Gargždų 7.20 val.;

iš Macuičių 7.30 val.;

iš s/b „Aisė“ 7.50 val.

Birželio 2 d.

Mokslo metų baigimo renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Birželio 2 d.

Paskutinis skambutis nuskambėjo mūsų mokyklos dešimtokams.