Balandžio 20

mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai stebėjo „Augu internete“ iniciatyvos mokytojo, „Telia“ B2B trenerio Rimvydo Jurkuvėno tiesioginę vaizdo pamoką „Patyčioms - NeLike!“

Balandžio 19

Balandžio 19 d. vyko Velykų popietė „Aš margutį ridenu..“, skirta pradinėms klasėms.

Balandžio 7

2,3 4 klasių išvyka į Kretingos vienuolyną.

Balandžio 6

Buvo apdovanoti 2017 metų „Istorijos Kengūros“ konkurso dalyviai ir nugalėtojai.

Balandžio 6 d.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyko rajono 5 - 10 klasių mokinių Lietuvių kalbos diktanto konkursas.

Balandžio 3

Vasario ir kovo mėnesiais mūsų mokyklos dešimtokai, kartu su technologijų mokytoja Sigita Šmitiene, vykdė projektą „Daugybos lentelė“.

Balandžio 1 d. (šeštadienį)

Mūsų mokyklos mokiniai: Rokas Griauslys, Robertas Macius ir Osvaldas Šlepetis, vadovaujami geografijos mokytojo Laimono Tučo, vyko į Lietutuvos Edukologijos universitete vykusį XVII nacionalinį mokinių Č. Kudabos geografijos konkursą.

Kovo 31

Slengių  mokykloje - daugiafunkciniame centre kovo 31 dieną vyko meninio skaitymo konkursas "Gražiausi žodžiai Lietuvai".

Kovo 31

Visa mokyklos bendruomenė susirinko į dešimtokų šventę.

Kovo 28

5-10 klasių mokiniai stebėjo pamoką-konferenciją „Kas vairuos tavo gyvenimą?“

Kovo 28

Kovo 28 dieną dramos būrelio nariai buvo išvykę į Vėžaičius

Kovo 27 d.

Kovo 27 dieną, Gargždų " Minijos" progimnazijoje vyko" Protų mūšis", skirtas Žemaičių ir Telšių vyskupijų jubiliejui paminėti.

Kovo 24

Šiūparių pagrindinės mokyklos  dramos būrelio vaikai svečiavosi Endriejavo pagrindinėje mokykloje.

Kovo 24

Pradinukai ir darželinukai paminėjo Žemės ir Gandro dienas.

Kovo 24

Mokyklos mokiniai: Rokas Griauslys, Robertas Macius, Osvaldas Šlepetis, vadovaujami biologijos ir informacinių technologijų mokytojos Birutės Kerbedytės vyko į Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vykusią respublikinę konferenciją „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“.

Kovo 21 ir 22

Gargžduose 2 dienas vyko rajoninė geografijos olimpiada ,,Mano gaublys".

Kovo 21

Į mūsų mokyklą buvo atvykęs klounas Vincukas.

Kovo 20 d.

Mūsų mokyklos  5–7 klasių mokiniai dalyvavo Pašlūžmio  mokyklos-daugiafunkcio centro organizuotame tarmokykliniame konkurse „Gamta – mūsų visų namai“.

Kovo 14

Išvyka į Ievos Simonaitytės memorialinį muziejų ir Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejų.

kovo 10

1-4 klasių mokinius džiugino integruota pamoka "Mano raidelės".