Mūsų mokykloje signalizacija pranešė apie kilusį gaisrą.

Mokykloje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Gegužės mėnuo ypatingas, nes jo pirmą sekmadienį yra švenčiama Motinos diena.

Dalis mūsų mokyklos mokinių vyko į Priekulės I. Simonaitytės gimnazijoje pristatytą Lietuvių kalbos instituto parodą „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“, o Gabrielė Kmitaitė - meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursą „Lietuviško žodžio šviesoje“.

Balandžio 28 d.

Mūsų mokykloje vyko viktorina "Knyga susideda iš žodžių", skirta paminėti Nacionalinę bibliotekų savaitę.

Balandžio 28

Priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo rajoninėse varžybose "Futboliukas 2017"

Balandžio 27

Sveikos pertraukos mokykloje.

Balandžio 25 d.

Mūsų mokyklą aplankė Laimutė Šamšurina, atvykusi pagal iniciatyvos „Būsiu__“ paskelbtą projektą „Nacionalinė karjeros savaitė 2017“.

Balandžio 27

Atvira gamtos pažinimo pamoka 3 ir 4 klasių mokiniams "Vanduo. Kas tai?", kurią vedė chemijos mokytoja V. Jaseckienė.

Balandžio 24

Visą balandžio mėnesį mūsų mokyklos mokiniai, padedami S. Birbalienės ir kitų pedagogų, gamino margutį.

Balandžio 20 d.

Prisikėlimo šventė tarsi palietė visus  gėrio spinduliais, o gaivūs pavasario vėjai įkvėpė, pakylėjo   kiekvieno iš mūsų širdį. Šv. Velykų ir Atvelykio progą į darželį rinkomės džiaugsmingai nusiteikę ir su  šypsenomis veiduose.

Balandžio 20

Mūsų mokyklą aplankė Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos atstovai.

Balandžio 20

mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai stebėjo „Augu internete“ iniciatyvos mokytojo, „Telia“ B2B trenerio Rimvydo Jurkuvėno tiesioginę vaizdo pamoką „Patyčioms - NeLike!“

Balandžio 19

Balandžio 19 d. vyko Velykų popietė „Aš margutį ridenu..“, skirta pradinėms klasėms.

Balandžio 7

2,3 4 klasių išvyka į Kretingos vienuolyną.

Balandžio 6

Buvo apdovanoti 2017 metų „Istorijos Kengūros“ konkurso dalyviai ir nugalėtojai.

Balandžio 6 d.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyko rajono 5 - 10 klasių mokinių Lietuvių kalbos diktanto konkursas.

Balandžio 3

Vasario ir kovo mėnesiais mūsų mokyklos dešimtokai, kartu su technologijų mokytoja Sigita Šmitiene, vykdė projektą „Daugybos lentelė“.

Balandžio 1 d. (šeštadienį)

Mūsų mokyklos mokiniai: Rokas Griauslys, Robertas Macius ir Osvaldas Šlepetis, vadovaujami geografijos mokytojo Laimono Tučo, vyko į Lietutuvos Edukologijos universitete vykusį XVII nacionalinį mokinių Č. Kudabos geografijos konkursą.