Spalio 5 d.

Paminėjome pasaulinę gyvūnijos dieną.

Spalio 4 d.

Mokykloje vyko tradicinis Mažosios Lietuvos kaimo mokyklų futbolo turnyras.

Spalio 3 d.

Rugsėjo 29 d.

Šį penktadienį etnokutūrine popiete su kaimo bendruomene bei svečiais iš Dovilų etnocentro  baigėsi Klaipėdos rajono finansuoto  mūsų mokyklos etnoprojekto  „Saulelė piliakalnin gula“ veikla.

Mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena.

Rugsėjo 19 d.

Mokykloje rugsėjo 19-oji   edukacinių išvykų diena.

Rugsėjo 15 d.

Pradinių klasių mokiniai su mokytojomis R. Jurjoniene bei S. Birbaliene rugsėjo 15 dieną buvo išvykę į Ventės ragą.

Rugsėjo 4 d.

Mokslo metų pradžia - sportiška ir linksma.

Rugsėjo 1 d.

Sveikiname visus su Rugsėjo 1-osios švente.

Rugsėjo 1 d. mokyklos autobusas išvyksta:

iš Gargždų 7.20 val.;

iš Macuičių 7.30 val.;

iš s/b „Aisė“ 7.50 val.

Birželio 2 d.

Mokslo metų baigimo renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Birželio 2 d.

Paskutinis skambutis nuskambėjo mūsų mokyklos dešimtokams.

Birželio 1 d.

2017 birželio 1 dieną Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre vyko ,,Sveikatos ambasadorių klubo renginys".

Birželio 1 d.

Mokyklos korespondentų būrelio nariai išleido paskutinį šių metų „Atspindžio“ numerį.

Baigiantis mokslo metams, paskutinę pavasario dieną, 5 - 8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų B. Studencovos ir R. Petraitienės, praleido turiningoje išvykoje Klaipėdos delfinariume.

Šventinė popietė, skirta mokslo metų baigimui.

Visą kovo mėnesį mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo konkursuose „Olympis 2017 - Pavasario sesija“.

Mūsų mokiniai aplankė Klaipėdos universiteto Gamtos muziejų.

Gegužės 24

Pradinukų edukacinė - pramoginė išvyka.

1941 metų birželio 14 dieną sovietų okupacinė valdžia pradėjo masiškai tremti Lietuvos gyventojus į SSRS lagerius ir kalėjimus. Atkūrus nepriklausomybę, birželio 14-oji Lietuvoje pažymima kaip Gedulo ir vilties diena. Sovietinės okupacijos metu iš Lietuvos ištremta daugiau kaip 130 tūkst. žmonių, taip pat tūkstančiai žuvo lageriuose. Tad gegužės 23 dieną mūsų mokykloje vyko popietė „Pabūkime drauge“, skirta prisiminti skaudžius tremties įvykius.