Kovo 29 d.

Mokytoja Renata Jurjonienė 1-4 klasių mokiniams vedė integruotą etninės kultūros pamoką „Kodėl ridename margučius"

Kovo 26 d.

Mūsų darželio ir pradinių klasių mokiniai įsijungė į rajone organizuotas Etno savaitės veiklas,  surengė Liaudies dainų ir šokių dieną savo mokykloje.

Kovo 15 d.

Kovo 11-osios proga mūsų mokykloje koncertavo Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyriaus auklėtiniai. Aidint muzikai - nuo liaudies iki V. A. Bethoveno - buvo paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas.

Kovo 9 d.

Akcija "Gyvasis tautos žiedas"

Kovo 8 d.

Istorijos žinių viktorina 4-8 klasių mokiniams, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Kovo 2 d.

Atėjus pavasariui laukiame ne tik paukščių, bet ir Kaziuko turgaus. "Gurgu gurgu į Kaziuko turgų" sugužėjo darželio ir mokyklos vaikai.

Vasario 26 d.

Edukacinė pamoka netradicinėje aplinkoje – Lietuvos energetikos institute „Vėjo energija".

Vasaris – mėnuo, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Nedidelė mokyklos bendruomenė stengėsi įvairiomis veiklomis įprasminti Lietuvos šimtmetį.

100          100              100

Vasaris mėnuo, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Gerbiamieji,

Linkime visiems džiaugsmingo laiko šimtmečio sutiktuvėse!

Atostogos 19-23 dienomis

Vasario 15 d.

Mokyklinį rytą pradėjo atvira integruota pamoka 1 – 8 klasėms „Atkurtai Lietuvai 100", kurią vedė istorijos mokytoja B. Studencova.

Vasario 14 d.

Valentino dienos metu ne tik širdutės, bet ir sportinis renginys  – krepšinio 3x3 varžybos „Šimtas taškų".

VASARIO 13 d.

Nors žiema tik dabar atėjo, bet mūsų mokyklos bendruomenė jau įnirtingai varė ją lauk. Užgavėnės prasidėjo edukacine pamoka, kurioje mokytoja R. Jurjonienė 1-4 klasių mokinius supažindino su liaudiškomis užgavėnių tradicijomis.

Vasario 12d.

Lietuviškos dainos konkursas "Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą...", skirtas valstybės 100 paminėti.

Vasario 8 d.

Puiki išvyka į Kauną, į edukacinę pamoką "Saulės energetika".

Vasaris – mėnuo, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Priešmokyklinės grupės vaikai kartu su auklėtoja Violeta Bartkiene kūrė papuošalus ir dalyvavo  rajoniniame projekta "Mano trispalvis papuošalas" Kaip jiems pavyko įvertinkite patys.

Vasaris –mėnuo, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Vasaris kupinas renginių, akcijų, skirtų Lietuvos šimtmečiui paminėti. Vienas iš jų akcija "Mūsų geltonos, žalios, raudonos rankytės tau, tėvyne". Į šią akciją įsitraukė visa mokyklos bendruomenė: tėveliai irgi padėjo karpyti. Dabar mokyklos koridorių puošia vėliava.

Renginiai, skirti Lietuvos

šimtmečiui paminėti

Projektas-paroda „100 darbelių ir gražiausių žodžių Tau, Lietuva"

Akcija „Mūsų geltonos, žalios, raudonos rankytės“

Akcija „100 širdelių"

Lietuviškos dainos konkursas, skirtas Vasario 16  „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą...“

Užgavėnės „Žiema žiema, bėk iš kiemo“ ir atvira integruota pamoka pradinėse klasėse apie Užgavėnių tradicijas

Sportinės draugiškos kaimo mokyklų (Agluonėnų, Lapių, Pašlūžmio)   krepšinio 3x3 varžybos    „Š imtas taškų“

Edukacinė istorijos pamoka  „Atkurtai Lietuvai 100“

Projektas „100 žingsnelių“

Projektas „100 vėliavėlių“

Projektas „ 100 gražiausių Lietuvos vietų"

Vasaris

Pelėdžiukų grupės vaikai aplankė laisvalaikio centrą "Pojūčių pasaulis" su multisensorine aplinka.

Vasario 6 d.

Darželio ir pradinių klasių mokinius aplankė sumani indėnė, kurios vardas Šokanti strėlė.

Sausio 26 d.

3 ir 4 klasės mokiniai Erikas Petrusevičius, Kamilė Stalmokaitė, Kamilė Rimavičiūtė, Kamilė Griauslytė, Skaistė Šlepetytė dalyvavo anglų kalbos edukaciniame žaidime-konkurse "Smart and Qick"