Balandžio 13 d.

Maži ir dideli džiaugėsi sulaukę klouno Vytuko.

Balandžio 12 d.

Mokyklos komanda dalyvavo rajoniniame sveikatos forume „Skrydis į sveikatą". Forumas buvo skirtas Respublikiniam sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 25-mečiui paminėti.

Balandžio 11 d.

Mūsų mokykloje  pakviesti istorijos mokytojos apsilankė Klaipėdos regioniniame archyve dirbantys žmonės. Jie, paruošę medžiagą „Lietuvos šimtmečio puslapiai", pristatė šią naudingą ir vaizdingą informaciją mokiniams. Šį darbą pristatė archyvo direktorius ir Klaipėdos universiteto magistrantai Titas ir Martynas. Mokiniams ši netradicinė istorijos pamoka patiko, jie įdėmiai klausėsi ir dalyvavo diskusijoje. (B. Studencovos informacija)

Balandžio 9 d.

Šilta pavasario saulė ir „tikras" Velykų kiškutis džiugino visus darželio vaikučius švenčiant Vaikų Velykėles.

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutės" vaikų komanda, vadovaujama auklėtojos V. Bartkienės, balandžio 6 dieną  dalyvavo konkurse ,,2018 m. saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga Klaipėdos rajone”.

Jaukių ir šiltų šv. Velykų!

Atostogos balandžio 3-6 d.

Kovo 29 d.

Mokytoja Renata Jurjonienė 1-4 klasių mokiniams vedė integruotą etninės kultūros pamoką „Kodėl ridename margučius"

Kovo 26 d.

Mūsų darželio ir pradinių klasių mokiniai įsijungė į rajone organizuotas Etno savaitės veiklas,  surengė Liaudies dainų ir šokių dieną savo mokykloje.

Kovo 15 d.

Kovo 11-osios proga mūsų mokykloje koncertavo Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyriaus auklėtiniai. Aidint muzikai - nuo liaudies iki V. A. Bethoveno - buvo paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas.

Kovo 9 d.

Akcija "Gyvasis tautos žiedas"

Kovo 8 d.

Istorijos žinių viktorina 4-8 klasių mokiniams, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Kovo 2 d.

Atėjus pavasariui laukiame ne tik paukščių, bet ir Kaziuko turgaus. "Gurgu gurgu į Kaziuko turgų" sugužėjo darželio ir mokyklos vaikai.

Vasario 26 d.

Edukacinė pamoka netradicinėje aplinkoje – Lietuvos energetikos institute „Vėjo energija".

Vasaris – mėnuo, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Nedidelė mokyklos bendruomenė stengėsi įvairiomis veiklomis įprasminti Lietuvos šimtmetį.

100          100              100

Vasaris mėnuo, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti

Gerbiamieji,

Linkime visiems džiaugsmingo laiko šimtmečio sutiktuvėse!

Atostogos 19-23 dienomis

Vasario 15 d.

Mokyklinį rytą pradėjo atvira integruota pamoka 1 – 8 klasėms „Atkurtai Lietuvai 100", kurią vedė istorijos mokytoja B. Studencova.

Vasario 14 d.

Valentino dienos metu ne tik širdutės, bet ir sportinis renginys  – krepšinio 3x3 varžybos „Šimtas taškų".

VASARIO 13 d.

Nors žiema tik dabar atėjo, bet mūsų mokyklos bendruomenė jau įnirtingai varė ją lauk. Užgavėnės prasidėjo edukacine pamoka, kurioje mokytoja R. Jurjonienė 1-4 klasių mokinius supažindino su liaudiškomis užgavėnių tradicijomis.

Vasario 12d.

Lietuviškos dainos konkursas "Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą...", skirtas valstybės 100 paminėti.

Vasario 8 d.

Puiki išvyka į Kauną, į edukacinę pamoką "Saulės energetika".