Rugsėjo 29

Rugsėjo 29-ąją 1–4 klasių mokiniaivyko į Kretingą. Iš ten traukiniu važiavo į Klaipėdą. Klaipėdos laikrodžių muziejuje susipažino su seniausiais pasaulio laikrodžiais, žaidė laiko žaidimus. labiausiai visiems patiko kelionė traukiniu.

Rugsėjo 27

Rugsėjo 27-ąją visoje Lietuvoje vyko dešimtojo Konstitucijos egzamino pirmasis etapas. Mokykloje iš 5-10 klasių egzaminą laikė 23 mokiniai. Į antrąjį etapą pateko 10 klasės mokinys Robertas Macius.

Penktadienį, rugsėjo 23 dieną, mokykloje įvyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti.

Rugsėjo 21

Rugsėjo 21-ąją 5-8 klasių mokiniai, lydimi mokytojos R. Petraitienės,  vyko į Veiviržėnuos vykusią  amatų mugę. Mokinius pasitiko linksmas šurmulys. Prie stalų įsikūrę amatų žinovai mokė visus, norinčius pinti iš vytelių, rišti iš šiaudų, lipdyti puodukus, lėkšteles ir kitus dirbinius iš molio, austi, kepti bandeles, gaminti odines apyrankes.

Rugsėjo 9

Rugsėjo 9 dieną, penktadienį, visose Lietuvos mokyklose buvo paskelbta akcija „Mes prieš patyčias“.Tądien  1-10 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę žiūrėti šmaikštaus ir įkvepiančio Niko Vujičičiaus pasakojimo. Savo vaizdo pasakojime jis dalinosi savo sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali tai padaryti. Po transliacijos dalis mokinių ir mokyklos darbuotojų nubraukė ašaras. www.mespriespatycias.lt