Gruodžio 4 d.

5 – 9 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje veikloje, kurią organizavo dalykų mokytojos. Mokomosios veiklos uždavinys buvo  susipažinti su senovės graikų ir romėnų pasauliu. Pademonstravus skaidres ir trumpai supažindinus su Antikos pasuliu, jo išlikusia architektūra, mitais, dievais, buvo pasidalinta veiklos kryptimis. Vaikai, pasiskirstę ir pasidalinę užduotis, grįžo į klases ir ruošėsi pristatyti savo atliktus darbus. 5 ir 6 klasių mokiniai ruošėsi papasakoti, kaip ir iš kokių mitų atsirado posakiai "Sizifo darbas", " Duonos ir žaidimų" "Gausybės ragas" ir t.t. Mokiniai vaizdžiai iliustravo, todėl  atsiminti buvo nesudėtinga. 7 – 8 klasių mokiniai pademonstravo plakatą ir papasakojo apie Pitagorą bei jo nuopelnus matematikos mokslui. Apie Archimedą sužinojome pažiūrėję mokomąjį filmą. 9-okai supažindino kitus mokinius su Antikos istorija, akcentavo geografinę padėtį, laikotarpį. Visi mokiniai atliko cheminius bandymus. Apibendrinę įgytas žinias parengėme plakatą "Antikos palikimas mūsų dienomis"