Gruodžio 16 d.

Artėjant svarbiausiom metų šventėm mokykloje įprasta susirinkti adventinėje popietėje. Šiais metais mokytoja R. Jurjonienė su mokiniais kalbėjo apie Kūčių papročius: mokiniai vardino burtus, tradicijas, bėrė pespėjančius pasakojimus, kodėl negalima eiti klausytis gyvulių. Pritariant kanklėms labai gražiai skambėjo visos salės atliekamos  kalėdines dainos. O prisiminus vieną Kūčių paprotį – tą dieną puošti eglutę – vyko kūrybinės dirbtuvėlės "Pasidaryk angeliuką pats". Eglė salėje pasipuošė mokinių iš popieriaus ir karoliukų pagamintais angelais. Aišku, labai įdomu ir egzotiška buvo klausytis ir mūsų svečių vienuolių, atvykusių iš Kretingos Šv. Klaros vienuolyno. Jos papasakojo apie Jėzaus gimimo stebuklą. Vėliau mokiniai uždavė įvairių klausimų viešnioms ir sužinojo, kad jos tarnauti vienuolynan atvyko net iš Indijos.