Mūsų mokykloje Motinos diena buvo švenčiama gegužės 5 dieną.  Mokiniai, padedant įvairių dalykų mokytojams,  mokėsi naujų eilėraščių, dainų ir šokių, gamino dovanėles, piešė atvirutes, rašė laiškus mamoms.

Mamas pasitiko didelė mamyčių portretų paroda. Koncerto metu skambėjo daug ne tik naujų, bet ir  žinomų  dainų, kurias atliko pradinukai bei 5 klasės mokinės  - solistės Liveta ir Gabrielė. Taip pat visus žiūrovus džiugino šokiai, o ypač įdomus buvo Žemės dienos šokis. Mokiniai bei priešmokyklinukai dalyvavo respublikinėje akcijoje "Laiškas mamai", todėl labai jautriai nuskambėjo ištraukos iš mokinių rašytų laiškų savo mamoms. O koncertas baigėsi gerai žinoma M. Mikutavičiaus daina "Aš širdyje labai myliu savo mamą", kurią dainavo visi.