Kaip ir kiekvieną pavasarį mokykloje ir darželyje vyksta šventė, skirta mamytėms. Šiemet šventę pradėjo  patys mažiausieji - lopšelio vaikučiai, o pabaigė mokyklos vaikai. Darželio vaikai, vadovaujami auklėtojų - R. Martinkutės, V. Bartkienės, D. Mažonienės, J. Kerpienės, L. Zalialovos, šokių vadovės L. Pladienės, muzikos mokytojos K. Rimienės, visą pavasarį mokėsi naujų dainelių, šokių, eilėraščių, kad galėtų gegužės pradžioje pradžiuginti ir pasveikinti savo mamytes, močiutes.

Aišku, labai stengėsi ir mokiniai. Jie  parodė, ko išmoko per muzikos, šokio pamokas, etnokultūros būrelį (mokytoja R. Jurjonienė), pademonstravo ir savo sukurtą šokį. 1-6 klasių mokiniai šoko, dainavo, taip pat padėjo papuošti sceną (mokytoja S. Birbalienė).