Šventė prasidėjo mokyklinio varpelio skambėjimu, kuris sukvietė ketvirtokus į salę. Koridoriuje juos palydėjo, mosuodami drugeliais, 1-3 klasių mokiniai. Salėje pasitiko mokinių tėveliai bei vyresnieji draugai. Salėje buvo įteikti pirmieji dokumentai – pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimai. Direktorė ir mokyklos bendruomenė pasidžiaugė vaikų laimėjimais moksle, užklasinėje veikloje, dalyvavime konkursuose. Prasidėjus koncertui IV klasės mokiniai sakė šiltus žodžius apie vaikystę, mokyklą, dainavo, šoko. Sveikinimo žodį tarė ir sėkmės palinkėjo kiti pradinukai. Tėveliams labiausiai įsiminė valsas, kurį išmoko šokti jų vaikai, turbūt ne vienas ir susigraudino pamatę, kiek daug išmoko jų vaikai ir kaip jie paūgėjo per ketverius metus.

Šventė baigėsi gėlių sodinimu prie mokyklos.