Kaip ir kasmet birželio 1-ąją švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ši data mums kaskart primena, kad turime saugoti ir ginti vaikų teises. Mokiniai ir kūno kultūros mokytojas A. Pleskys šiemet ją paminėjo sportiškai.

Šventė prasidėjo judriu žaidimu stadione, kuris buvo  tinkamas visoms amžiaus grupėms, todėl kartu rungtyniavo tiek pirmokai, tiek aštuntokai. Žaidimo nugalėtojai Nedas Urnikas 5 kl., Paulius Popovas 3 kl., Ignas Dulkys 6 kl. buvo apdovanoti krepšinio kamuoliais, kuriuos asmeniškai dovanojo mokyklos direktorė V. Rimkuvienė.  Bet karšta pavasario saulė  suginė vaikus po kaštonu ir vėliau judrius žaidimus keitė lėtesni žaidimai. Mokiniai žaidė "Sugedusį telefoną", "Nešu ir perduodu lanką" ir daugelį kitų. Kad šventė būtų tikrai šventiška, buvo apdovanoti visi mokiniai. Todėl įsimintiniausias šventės akcentas – ledų valgymas. Šį skanumyną dovanojo Gargždų vartotojų kooperatyvo direktorė Janina Jurkuvienė.