10 val. mokyklos aktų salėje prasidėjo mokslo metų baigimo šventė, priešmokyklinukų ir  ketvirtokų išleistuvių renginys. Dalyvavo visi pradinukai,  taip pat penktokai bei darželinukai. Be abejo, laukiami buvo ir mokinių tėveliai.

Renginį pradėjo vyriausi šventės dalyviai – penktokai, kurių daina išjudino visus ir priedainį dainavo visa salė. Direktorė pasidžiaugė mokyklos pasiekimais projektuose, išdalijo padėkas mokiniams. Po direktorės pasveikinimų į sceną įžengė būsimieji pirmokai ir paruošiamosios grupės darželinukai, kurie pasirodymo metu šoko, dainavo, o, auklėtojai V. Bartkienei įteikus jūreiviškas kepurėles, "išplaukė" į mokyklinius vandenis. Po jų pasirodymą  tęsė kiti  šventės „kaltininkai“ – ketvirtokai, kurie kartu su kitais pradinukais taip pat dainavo dainas apie jūrą, šoko piratų šokį, malonu buvo, kad visi ketvirtokai deklamavo eilėraščius.

Pasibaigus linksmajai šventės daliai ketvirtokams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Nepamiršti buvo tėveliai bei mokytojai, jiems buvo išdalintos padėkos.