Šiūparių pagrindinėje mokykloje darželyje gegužės 15 – 19 dienomis vyko teminė kūrybinė savaitė „Aš saugus, kai žinau“. Tai vaikų saugaus eismo ugdymo tęstinis projektas, kuriame dalyvauja pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo grupė „Pelėdžiukai“.  Visą savaitę  vaikai vyko prie judrios gatvės sankryžos, prisiminė eismo taisykles, kartojo ženklus, taip pat dalyvavo kūrybinių darbų parodoje „Aš pažįstu kelio ženklus“.

Penktadienį vyko baigiamasis  edukacinis – pažintinis rytmetys, kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai, ikimokyklinė ir priešmokyklinė grupės.  Vaikai minė mįsles, atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, žaidė judrius žaidimus: „Sudėk ženklą“, „Šviesoforas sako“, „Figūrinis vairavimas“. Renginys pasibaigė kūrybine užduotimi: visi kartu tapė paveikslus „Ratų raštai“.

Renginį organizavo ir vedė auklėtoja metodininkė Loreta Zalialova.