Mūsų mokykloje signalizacija pranešė apie kilusį gaisrą. Dūmai kilo iš pirmo aukšto foje. Direktorė Vilija Rimkuvienė įsakė visoms klasėms evakuotis iš pastato.
          Iš tikrųjų tai buvo gaisro imitacija, kur atvyko Gargždų ir Agluonėnų ugniagesių komanda: jie mokė vaikus ir atliko pratybas. Alvydas Končius ir kiti ugniagesiai turėjo dūmų kupiname pastate surasti likusį žmogų. Jie papasakojo, jog, kilus gaisrui, iš pastato būtina išeiti per avarines duris, niekada neiti per dūmus, nes, įkvėpus jų, galima prarasti sąmonę, tad būtina kokiu nors drabužiu užsidengti veidą. Jie taip pat priminė, kad ugniagesiai atvažiuoja maždaug per 10 minučių. Džiaugiamės, jog gelbėtojams pavyko greitai surasti pastate likusį žmogų. Tomas Taučius, Klaipėdos APGV valdybos, Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadas džiaugėsi, jog pavyko susidoroti su užduotimi.