Birželio 2 d.

Šventė prasidėjo aidint skambučiui. Pirmokai atvedė dešimtokus į salę, kur jų laukė visa mokyklos bendruomenė - mokiniai, mokytojai, tėvai. Paskutinį kartą dešimtos klasės mokiniai žiūrėjo ir klausėsi tik jiems skirtų dainų, šokių, eilėraščių. Direktorei V. Rimkuvienei išdalinus padėkas už pažangumą, lankomumą, už dalyvavimą įvairiuose renginiuose, konkursuose ir projektuose, buvo sakomi patys gražiausi žodžiai vyriausiems mūsų mokiniams. Klasės vadovė, tėvai džiaugėsi ir liūdėko, kad baigėsi vienas dešimtokų gyvenimo etapas. Neliko skolingi ir dešimtokai, Robertas Macius kalbėjo, kokių jausmų kupini jie palieka mokyklą, dešimtokai taip pat atsiprašė mokytojų ir klasės vadovės už tai, ką padarė blogo, įteikė gėlių ir linkėjo pedagogams daug gerų mokinių.