Balandžio 28 d.

Balandžio 28 dieną Šiūparių pagrindinėje mokykloje vyko viktorina „Knyga susideda iš žodžių“, skirta paminėti Nacionalinę bibliotekų savaitę. Renginį prasmingomis Justino Marcinkevičiaus eilėmis apie knygą pradėjo bibliotekininkė Marina Žebelienė. Viktorinoje dalyvavo 2-6 klasių mokinių komandos.

Pirmiausiai vyresnieji iš atskirų plakatų sudėliojo M. Mažvydo posakį „Broliai ir seserys, imkit mane ir skaitykit“. O štai mažesnieji - „Knyga - kuprinė, į kurią sudėti turtai“. Vėliau komandos kūrė ketureilius  su žodžiu „knyga“, taip pat užrašė, kokiais garsais žmonės kviečia įvairius naminius gyvūnus ir paukščius, surašė žinomus Hanso Kristiano Andersano pasakų veikėjus, garsiausius Lietuvos rašytojus. Direktorė Vilija Rimkuvienė džiaugėsi smagiu ir nuotaikingu renginiu. Po direktorės sveikinimų komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.