Balandžio 18 d.

Mokyklos pavasario kroso varžybose 2 - 6 klasių mokiniai bėgo 500 metrų, o 7 - 8 kl. vaikinai 1000 metrų. Varžybų metu išsiaiškinome nugalėtojus. Jais tapo:

2-4 klasių mergaičių grupėje III vietą užėmė Kamilė Stalmokaitė, II vietą Solveiga Dulkytė, I vietą Kamilė Griauslytė.

2-4 klasių berniukai - III vieta Erikas Petrusevičius, II vieta Justas Grikštas, I vieta Paulius Popovas.

5-6 klasių mergaičių grupėje nugalėtojomis tapo Valerija Lukaševičiūtė (III vieta), Gabrielė Kmitaitė (II vieta), I vieta Liveta Burniauskaitė.

5-6 klasių berniukai – III vieta Emilis Zasimauskas, II vieta Nedas Urnikis, I vieta Nojus Neimontas.

7-8 klasių vaikinai – III vieta Osvaldas Šlepetis, II vieta Raidas Jušas, I vieta Rokas Griauslys.

Džiaugiamės visais dalyviais, kurie parodė ištvermę, ir sveikiname nugalėtojus.