Balandžio 12 d.

Gargžduose, kultūros namuose įvykusio forumo „Skrydis į sveikatą" tikslas – suburti rajono įstaigas į sveikatą stiprinantį tinklą, pristatyti jo naudą ir pasiekimus. Sveikinimo žodį tarė Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto bei Švietimo, kultūros ir sporto komiteto atstovai. Taip pat sveikino ir gerąja darbo patirtimi pasidalino svečiai iš Kauno, sveikatą stiprinančių mokyklų koordinatorė ir Kauno rajono Šlienavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Savo veiklą pritatė rajono įstaigos: lopšelis-darželis „Ąžuoliukas", Plikių I. Labutytės pagrindinė mokykla, Dovilų pagrindinė mokykla, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras ir mūsų mokyklos komanda.

Skaistė Šlepetytė, 4 kl. mokinė, ir Raidas Jušas, 8 kl. mokinys, papasakojo apie edukacines, netradicines, veiklas mokykloje, vykdomus projektus, dalyvavimą sportinėje veikloje. Pristatymą baigė visų pradinių klasių mokinių šokis, skirtas Žemei, nes „be planetos Žemės kitų namų mes neturime". Mokiniai džiaugėsi puikiai pristatę savo mokyklą, be to, namo buvo išlydėti  su dovanomis. Mokykloje dabar puikuojasi stendas, kuriame atsispindi mūsų įstaigos veikla.