Spalio 16 d.

Pagal sveikatą stiprinančios mokyklos projektą Klaipėdos rajono savivaldybei skyrus lėšų, buvo nutarta organizuoti kelionę 1 – 9 klasių mokiniams į Druskininkus.

Pirmas sustojimas buvo Kudirkos Naumiestyje, kur aplankėme Vinco Kudirkos muziejų. Gidės muziejuje papasakojo miestelio istoriją ir plačiau supažindino su Vinco Kudirkos gyvenimu. Pažiūrėjus filmą buvo įtvirtintos žinios apie Lietuvos himno kūrėją, apie jo kultūrinę veiklą. Nusipaveikslavę prie V. Grybo sukurto paminklo V. Kudirkai, važiavome toliau, nes laukė dar daug lankytinų objektų. Pažintį su Druskininkais pradėjome M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje. Ten klausėmės ne tik įdomaus ir išsamaus pasakojimo apie Druskininkų susikūrimą bei M. K. Čiurlionio ir jo šeimos gyvenimo faktus, bet ir turėjome išspręsti kryžiažodį. Aišku, mokiniai labiausiai laukė pramogų Vandens parke. Pasimaudę, paplaukioję pasivaikščiojome po Druskininkus ir patraukėme į paskutinius maršruto vietas – piramidę ir Merkinės apžvalgos bokštą. Visi likome sužavėti nepaprasto grožio Dzūkijos vaizdais.

Daug pamatę  smagūs ir išvargę grįžome namo.