Gruodžio 22 d.

„Bitučių" grupėje su auklėtoja V. Bartkiene kasmet organizuojamas projektas „Advento kalendorius kitaip".  Šiemet visus stebino priešmokyklinės grupės vaikų, auklėtojos, jų tėvelių pagaminti Seniai besmegeniai. Jie buvo labai gražūs ir estetiški. O iš ko padaryti, jeigu nori sužinoti, turi ateiti ir pasižiūrėti.

Gruodžio 22 d.

Pradinių klasių mokiniai ir jiems talkinę 5-8 klasių mokiniai surengė puikią šventę, skirtą Kalėdoms "Papročių maišą atrišus".

Gruodžio 21 d.

1 – 5 klasių mokiniai dalyvavo protų kovose "Senoviniai kalėdiniai papročiai", kurias organizavo mokytoja Renata Jurjonienė.

Gruodžio 21 d.

Darželio vaikučiai sulaukė Kalėdų senelio.

Gruodžio19 d.

Skaivos Šlepetytės Kalėdinis atvirukas atrinktas tarp pačių geriausių.

Gruodžio 14 d.

Sveikiname Livetą Burniauskaitę, puikiai atlikus dainas Klaipėdos rajono vaikų ir mokinių lietuvių liaudies festivalyje "Skambėk, skambėk, lietuviška daina", ir ją paruošusias mokytojas K. Rimienę bei R. Jurjonienę.

Gruodžio 11 d.

Integruota atvira pamoka "Laikrodžiai skaičiuoja laiką..."

Gruodžio 1 d.
Plakatų paroda „Pasakyk NE visiems žalingiems įpročiams“

Lapkričio 30 d.

Etnokultūrinio būrelio veikla ir žemaitiškai aprengtų lėlyčių paroda.

Lapkričio 30 d.

Akcija „Būk saugus – nešiok atšvaitus".

Nepamirškime tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, ne tik patys užsidėti atšvaitą, bet ir pasirūpinkime, kad jį užsidėtų artimieji.

Lapkričio 22 d.

Įspūdinga kelionė į Vilnių edukacines pamokas „Lėlių teatro įdomybės" ir „Paslaugos gamtai".

Lapkričio 16 d.

Netradicinė ugdomoji veikla – išvyka į kino filmą, skirta Tolerancijos dienai paminėti.

Lapkričio 10 d.

Darželio vaikučiai su auklėtojomis penktadienį kvietė savo tėvelius į Rudenėlio šventę.

Spalio 27 d.

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Bitutės" su savo auklėtoja V. Bartkiene rengė atvirą integruotą veiklą "Rudens spalvos".

Spalio 26 d.

5-8 klasių išvyka į Klaipėdos rajono amatų centrą Veiviržėnuose, į edukacinį užsiėmimą „Senųjų amatų įvairovė".

Spalio 25 d.

Spalio 25 dieną 7 ir 8 klasių mokiniai vyko į netradicinę istorijos pamoką Dovilų evangelikų-liuteronų bažnyčioje ir keliavo Mažosios Lietuvos riba su Didžiąja Lietuva, aplankė Kisinių kapinaites.

Spalio 24 d.

Dovilų pagrindinėje mokykloje vyko 5-6 klasių rajoninis konkursas „Sveikuolų sveikuoliai", kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 6 klasės mokiniai Nojus Neimontas, Mantas Arcišauskas, Viktorija Bytautaitė, Gabrielė Kmitaitė ir Liveta Burniauskaitė.

Spalio 23 d.

Mūsų mokyklos sporto salėje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas "Sveikuolių sveikuoliai".

Spalio 19 d.

Spalio 19 dieną edukacinėje programoje „Kelionė laiku į 1939-uosius metus“ dalyvavo 5–7 klasių mokiniai.

Spalio 17 d.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra" organizuotoje kultūrinėje-meninėje programoje „Meno pažinimas praktiškai".