Edukacinė keramikos pamoka Dovilų etninės kultūros centre

Prasminga pavasario šventė – Motinos diena – šiemet pasipuošė mėlynais žiedais.

Dėkojame

mokiniams už dalyvavimą 2019 metų tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra".

Sveikiname

Mokinius patekusius į Klaipėdos rajono dešimtuką:

7 kl. mokinį Nojų Neimontą, užėmusį III vietą,

5 kl. mokinę Kamilę Rimavičiūtę, užėmusią VII vietą,

8 kl. mokinį Roką Griauslį, užėmusį VII vietą.

Būna dienų, kada lieka vien džiaugsmas,

Geros vien akys ir žodžiai geri-

Skamba ir aidi pavasario gausmas,

Laimė ateina žiedų sūkury...

Su švente!

1-9 kl. Mamyčių šventė gegužės 3 d. 16.30

5 – 9 klasių mokiniai dalyvavo "Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone" projekte ir išklausė 4 val. teorinius ir praktinius mokymus "Pirmosios pagalbos teikimas".

1–4 kl.  mokinių edukacinė veikla – muiliuko gamyba – Švėkšnos Tradicinių amatų centre.

Balandžio 30 d.

Pradinių klasių mokiniai su mokytojomis R. Jurjoniene ir S. Birbaliene jau parengė savo darbelių parodą, skirtą mamytėms. Vaikai piešė, kirpo, klijavo, rašė laiškus, kūrė linkėjimus. Mes pasidžiaukime jų darbeliais.

Balandžio 29 d.

Pailgintos grupės mokiniai su vadove M. Žebeliene vaikų Velykėlių proga rideno margučius, rungtyniavo, kuris kiaušinis stipresnis, rinko gražiausią margutį.

Balandžio 18 d.

Pavasaris – švaros metas, todėl 1–8 klasių mokiniai kibo į darbą ir apsišvarino mokyklos teritoriją.

Ačiū mokiniams!

Balandžio 12 d.

R. Krasauskaitė (3 kl.), L. Lukošius (3 kl.),

E. Petrusevičius (4 kl.) tapo rajoninio konkurso

"Mano Žemaitija" laureatais.

Balandžio 6 d.

Septintokas Nojus Neimontas ir aštuntokas Rokas Griauslys dalyvavo XIX Nacionaliniame moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkurse Vilniuje. Šiais metais konkursas vyko naujoje vietoje – Vilniaus universitete. Suvažiavo virš 800 moksleivių iš visos Lietuvos. Mokiniai 2 valandas intensyviai dirbo auditorijose. Po konkurso apsilankėme universiteto geologijos muziejuje, kur pamatėme naujausią, labai retą eksponatą – priešistorinio krokodilo liekanas. Vėliau įdomiai  leidome laiką interaktyviame Lietuvos pinigų muziejuje. Lauksime rezultatų, kurie bus paskelbti gegužės mėnesį.

Geografijos mokytojas Laimonas Tučas

Balandžio 4 d.

1 – 4 klasių viktorina "Mano knygutės dar plonos",

skirta Tarptautinei vaikiškos knygos dienai paminėti.

Balandžio 5 d.

Priešmokyklinės grupės vaikų išvyka į Rusnės salą.

Balandžio 3 d.

Atvira integruota pasaulio pažinimo ir menų veikla "Velykų medis"

Kovo 26 d.

Karjeros ugdymo diena

Kovo 24 d.

Kovo 24-oji Tarptautinė tuberkuliozės diena

Kovo 20 d.

Žemės dienos minėjimo proga mokykla pasipuošė inkilėliais, kuriuos padėjo pagaminti tėveliai.

Kovo 12 d.

Kovo 12 dieną Gargždų „Minijos“ kino teatre buvo apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų mokinių piešinių ir plakatų konkurso civilinės saugos tema ,,Ar atpažįsti pavojaus veidą?“, skirto Pasaulinei civilinės saugos dienai (kovo 1 d.) paminėti, nugalėtojai ir dalyviai. Po renginio, tradiciškai, vaikai ir mokytojai pasiliko žiūrėti smagaus animacinio filmo.

Klaipėdos apskrities policijos organizuotas konkursas "Ginti. Saugoti. Padėti". Nugalėtojos Rusnė Norkeliūnaitė, Urtė Kvekšaitė, Eglė Lukošiūtė.

Kovo 8 d.

1 – 9 klasių dailaus rašto konkursas "Žąsies plunksna", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui