Naujienos

Gegužės 8 d.
Gegužės 8 d.

     Geografijos mokytojas L. Tučas organizavo pamoką karklės regioniniame parke. Edukacinių užsiėmimų metu regioninio parko direktorius bei ekologas įdomiai pasakojo ir apie Karklės gyvenvietę, ir apie gyvūniją.

Gegužės 4 d.

     Bendruomenės šventė, skirta ir mamyčių dienai, ir šeimoms.

plačiau

Nieko nieko brangesnio

Neturiu už tave.
Tu už džiaugsmą skaidresnė,
Tu – labiausiai sava.
Tu kaip rytas man, mama, -
Nuo tavęs man šviesu:
Kad esi mūsų žemėj,
Tai ir aš čia esu.

 

Koncertas, skirtas Motinos dienai, gegužės 4 dieną.

Darželis 16.30 val.

Mokykla 17.30 val.

Maloniai kviečiame!

Balandžio 25 d.

           Pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje, kurią organizavo Renata Jurjonienė, Sonata Birbalienė bei Marina Žebelienė, pagal etnoprojektą „100 mažų žingsnelių Žemaitijai pažinti"

plačiau
Balandžio 20 d.

        Ši diena mūsų mokykloje buvo paskelbta „Diena be vadovėlių". Jos metu vyko matematikos viktorina, „Protų kovos" bei skaitymai, skirti pasaulinei skaitymo dienai.

plačiau
Balandžio 19 d.
Balandžio 19 d.

       Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai (K. Griauslytė, K. Rimavičiūtė, S. Šlepetytė, V. Lukaševičiūtė, S. Dulkytė, E. Petrusevičius, E. Petrusevičiūtė) dalyvauja piešinių konkurse „Jore, paimk raktus, atrakink žemę". 

Balandžio 18 d.

    2 – 8 klasių mokiniai dalyvavo tradiciniame mokyklos pavasario krose. 

plačiau
Balandžio 14 d.
Balandžio 14 d.

        Nojus Neimontas (6 kl.), Rokas Griauslys (7 kl.) ir Osvaldas Šlepetis (8 kl.) dalyvavo kasmetiniame Lietuvos edukologijos universitet organizuotame  XVIII Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse. Jame dalyvavo daugiau kaip 800 moksleivių iš visos Lietuvos. Rezultatai paaiškės tik po mėnesio. Mokiniai po konkurso lankėsi Pavilnių regioniniame parke, vaikščiojo Pučkorių pažintiniu taku, pamatė aukščiausią Lietuvos skardį - Pučkorių atodangą.


Geografijos mokytojas Laimonas Tučas

 Balandžio 13 d.

     Maži ir dideli džiaugėsi sulaukę klouno Vytuko.

plačiau
Balandžio 12 d.

   Mokyklos komanda dalyvavo rajoniniame sveikatos forume „Skrydis į sveikatą". Forumas buvo skirtas Respublikiniam sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 25-mečiui paminėti.

plačiau
Balandžio 11 d.
Balandžio 11 d.

       Mūsų mokykloje  pakviesti istorijos mokytojos apsilankė Klaipėdos regioniniame archyve dirbantys žmonės. Jie, paruošę medžiagą „Lietuvos šimtmečio puslapiai", pristatė šią naudingą ir vaizdingą informaciją mokiniams. Šį darbą pristatė archyvo direktorius ir Klaipėdos universiteto magistrantai Titas ir Martynas. Mokiniams ši netradicinė istorijos pamoka patiko, jie įdėmiai klausėsi ir dalyvavo diskusijoje. (B. Studencovos informacija)

  

 

Balandžio 9 d.

    Šilta pavasario saulė ir „tikras" Velykų kiškutis džiugino visus darželio vaikučius švenčiant Vaikų Velykėles.

plačiau

     Priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutės" vaikų komanda, vadovaujama auklėtojos V. Bartkienės, balandžio 6 dieną  dalyvavo konkurse ,,2018 m. saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga Klaipėdos rajone”.

 

  

plačiau

Jaukių ir šiltų šv. Velykų!

 

Atostogos balandžio 3-6 d.

Kovo 29 d.

         Mokytoja Renata Jurjonienė 1-4 klasių mokiniams vedė integruotą etninės kultūros pamoką „Kodėl ridename margučius"

plačiau
Kovo 26 d.

         Mūsų darželio ir pradinių klasių mokiniai įsijungė į rajone organizuotas Etno savaitės veiklas,  surengė Liaudies dainų ir šokių dieną savo mokykloje.

plačiau
Kovo 15 d.

       Kovo 11-osios proga mūsų mokykloje koncertavo Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyriaus auklėtiniai. Aidint muzikai - nuo liaudies iki V. A. Bethoveno - buvo paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas.

plačiau
Kovo 9 d.
Kovo 9 d.

Akcija "Gyvasis tautos žiedas"

Kovo 8 d.
Kovo 8 d.

         Istorijos žinių viktorina 4-8 klasių mokiniams, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Kovo 2 d.

       Atėjus pavasariui laukiame ne tik paukščių, bet ir Kaziuko turgaus. "Gurgu gurgu į Kaziuko turgų" sugužėjo darželio ir mokyklos vaikai.

plačiau