Lapkričio 21 d.

Priešmokyklinės grupės auklėtojos V. Bartkienės įgyvendinamas respublikinis projektas

"Ryta rats žemaitiška"

Lapkričio 16 d.

Tarptautinė tolerancijos diena.

Šių metų simbolis – švyturys.

Tradicinės baudų ir tritaškių metimo varžybos.

Lapkričio 13 d.

Rajoninis pradinių klasių renginys "Sveiki dantys"

Lapkričio 6 d.

Darželio bendruomenė pakvietė visus į Pyragų dieną. Tėveliai, mokiniai, mokytojai vaišinosi pyragais ir paaukojo pinigų. Surinkti pinigai bus išleisti geriems darbams.

Spalio 25 d.

1–4 klasių mokinių mokomojo filmo "Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją" peržiūra Gargždų kino teatre "Minija"

Spalio 24 d.

Etnografinė popietė  – baigiamasis projekto

"Apsirėdykem i keliaukem" renginys, sukvietęs ir mažą, ir seną.

Spalio 24 d.

Edukacinė pamoka mokyklos ir kaimo bendruomenei apie bites.

Spalio 23 d.

Kasmetinė tradicinė mokinių akcija "Uždek žvakutę ant apleistų kapų".

Pradinių klasių mokiniai kiekvienais metais aptvarko apleistas Šiūparių kaimo kapinaites ir uždega žvakutę.

Spalio 21 d.

HELOVYNO šventė mokykloje.

5–8 klasių mokiniai dalyvauja Lietuvos neformaliojo švietimo Fizinio aktyvumo skatinimo programoje Klaipėdos baseine.

Mokyklos 2–3 klasių mokiniai aktyviai įsijungė į rajono organizuotą projektą "Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019"

Spalio 15 d.

Puiki darželio šventė "Rudenėlio spalvos"

Spalio 4 d.

Mokykloje buvo paminėta Tarptautinė mokytojo diena. M. Žebelienė su mokiniais parengė pamokas mokytojams ir nuoširdžiai pasveikino.

Spalio 3 d.

5–10 klasių mokiniai vyko į edukacinę pamoką etnografinėje  sodyboje Agluonėnuose, kurioje  susipažino su to meto buitimi bei įvairiais įrankiais, prietaisais, kurių pagalba buvo apdirbami linai, vilna.

Spalio 3 d.

Mokykloje vyko Lietuvos konstitucijos egzaminas. Savo žinias pasitikrino 18 mokinių. Nojus Neimontas pateko į antrą turą.

Spalio 2 d.

1–4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje "Nuo avytės iki kojinytės" .

Mokytoja R. Jurjonienė 5–6 klasių mokinius pamokino austi juostas. Tai dar viena etninio projekto veikla.

Etninio projekto veikla – papuošalų vėrimas.

Etninio projekto "Apsiredykem i keliaukem" veikla – integruota, edukacinė pamoka „Vilnos kelias". Pamoką 1–4 klasių mokiniams organizavo ir vedė R. Jurjonienė, kuri vaikus supažindino su vilnos paruošimu, karšimu ir panaudojimu buityje. Parodėlėje mokiniai ne tik pamatė megztas raštuotas kojines, bet buvo supažindinti su raštų reikšmėmis.