5–8 klasių mokiniai dalyvauja Lietuvos neformaliojo švietimo Fizinio aktyvumo skatinimo programoje Klaipėdos baseine.

Mokyklos 2–3 klasių mokiniai aktyviai įsijungė į rajono organizuotą projektą "Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2019"

Spalio 4 d.

Mokykloje buvo paminėta Tarptautinė mokytojo diena. M. Žebelienė su mokiniais parengė pamokas mokytojams ir nuoširdžiai pasveikino.

Spalio 3 d.

5–10 klasių mokiniai vyko į edukacinę pamoką etnografinėje  sodyboje Agluonėnuose, kurioje  susipažino su to meto buitimi bei įvairiais įrankiais, prietaisais, kurių pagalba buvo apdirbami linai, vilna.

Spalio 3 d.

Mokykloje vyko Lietuvos konstitucijos egzaminas. Savo žinias pasitikrino 18 mokinių. Nojus Neimontas pateko į antrą turą.

Spalio 2 d.

1–4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje "Nuo avytės iki kojinytės" .

Mokytoja R. Jurjonienė 5–6 klasių mokinius pamokino austi juostas. Tai dar viena etninio projekto veikla.

Etninio projekto veikla – papuošalų vėrimas.

Etninio projekto "Apsiredykem i keliaukem" veikla – integruota, edukacinė pamoka „Vilnos kelias". Pamoką 1–4 klasių mokiniams organizavo ir vedė R. Jurjonienė, kuri vaikus supažindino su vilnos paruošimu, karšimu ir panaudojimu buityje. Parodėlėje mokiniai ne tik pamatė megztas raštuotas kojines, bet buvo supažindinti su raštų reikšmėmis.

Prasidėjo etninio projekto "Apsirėdykem ė keliaukem" veiklos.

Rugsėjo 27 d.

Rugsėjo 26-oji Europos kalbų diena, kuri buvo paminėta   mūsų mokykloje. 6–8 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo anglų, rusų ir lietuvių greitakalbių konkurse. Džiaugiamės, kad visi mokiniai puikiai susidorojo su užduotimi ir greitakabes užsienio kalbomis pasakė puikiai.

Rugsėjo 11 d.

Rugsėjo 11 dieną mūsų mokyklos 1–4 klasių mokiniai susitiko su Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne, kuri vedė saugaus eismo pamokėlę. Vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į mokyklą, kelių eismo taisyklės, atšvaitų naudojimo tvarka, priminta, kaip svarbu turėti ir tinkamai segėti atšvaitą. Tikimės, kad tokios  pamoka padės išvengti skaudžių nelaimių.

RUGSĖJO 2

MIELIEJI, SU MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA!

Birželio 18 d.

Mūsų mokykloje vyko Klaipėdos rajono Visuomenės sveikatos biuro organizuotas Sveikatos ambasadorių suvažiavimas.

Birželio 14 d.

Pradinukų Vasaros užimtumo programos paskutinis renginys – išvyka į baseiną.

Birželio 14 d.

Gedulo ir vilties dieną į mokyklą atvyko viešnia Emilija Uktverienė, buvusi tremtinė. Ji įdomiai ir įtaigiai papasakojo apie savo sunkią vaikystę (buvo ištremta 5-erių metų) tolimajame Sibire. Šeima dirbo sunkiai ir daug, kad nemirtų badu. Pademonstravo filmą, kuriame kiti tremtiniai dalijasi savo prisiminimais.

Birželio 13 d.

Mokyklos bendruomenės sporto šventė

Birželio 12 d.

Mokykloje apsilankė Šaulių sąjungos nariai

Birželio 11 d.

Projekto "Vasaros užimtumo programa" išvyka į Vinetu parką.

Birželio 11 d.

5 – 8 klasių mokiniai vyko į orientacines varžybas "Aktyviam gyvenimui". Malonu, kad abidvi komandos grįžo su medaliais. Sveikiname!