Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veikla » Priešmokyklinė ugdymo grupė „Bitutės“

Sveikatinimo Kneipo takeliais

Pastaruoju metu labai populiarus Kneipo takas – refleksoterapinis sveikatingumo takas su įvairaus šiurkštumo ir dygumo dangų takeliais. Sveikatingumo tako naudą Išbandė ir Šiūparių mokyklos-daugiafunkcio centro darželio vaikai. Lapkričio 15 dieną mokytojų V.Bartkienės , R. Martinkutės ir R.Gerlikienės iniciatyva buvo sukurtas nedidukas , kilnojamas sveikatingumo takelis kuris daug puikių emocijų suteikė tiek mažiems , tiek dideliems jį išbandžiusiems .

Sveikatinimo takelį puikiai papildė ir ,,Kūrybinis gamtos tyrinėjimo traukinukas“.Šį traukinuką sukurti paskatino dalyvavimas respublikiniame projekte ,,Laukas kviečia”.Projekto tema pasirinkta siekiant sveikatinimo tislų  skatinant įvairiapusį vaikų užimtumą lauke.

Mokytoja V.Bartkienė