Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veikla » Ikimokyklinio (3–5 m.) ugdymo grupė „Pelėdžiukai“

Aš saugus, kai žinau

Šiūparių pagrindinėje mokykloje darželyje gegužės 15-19 dienomis vyko teminė kūrybinė savaitė "Aš saugus, kai žinau". Tai vaikų saugaus eismo ugdymo tęstinis projektas, kuriame dalyvauja pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai.

Metų bėgyje vaikai keliavo prie judrios gatvės sankryžos, mokėsi pažinti ir pavadinti kelio ženklus, prisiminė eismo taisykles.

Teminei savaitei vaikai pasiruošė kūrybinių darbų parodą "Aš pažįstu kelio ženklus". Savaitė baigėsi edukaciniu pažintiniu renginiu, vaikai minė mįsles, atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą. Žaidėme judrius žaidimus: "Sudėk ženklą", "Šviesoforas sako", "Figūrinis vairavimas". Labai linksmai nuteikė paveikslo "Ratų raštai" tapymas, o be saldžių prizų neliko nė vienas dalyvis.

Renginius organizavo ir vedė auklėtoja metodininkė Loreta Zalialova.