Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veikla » Ikimokyklinio (2–3 m.) ugdymo grupė „Smalsučiai“

Kalėdos

Pati gražiausia ir laukiamiausia vaikučių šventė - Kalėdos. Ruošdamiesi šv. Kalėdų šventei grupės vaikučiai ir auklėtojos puošė grupės,rūbinės,salę.Todėl atėjus šventei į darželį ėjome kaip į baltą stebuklų pasaką.

„Smalsučių“ meninė veikla.
Rudenėlio šventė

Rudenėlio šventė  tapo  mūsų tradicinis rudens renginys. Šį kartą,  visus  į gražų būrį susirinkti ir kartu smagiai pasilinksminti, sukvietė  „Smalsučių“ ir „ Pelėdžiukų“   grupių auklėtojos.

Atvelykis

Pavasario šventė

Velykos

Pavasariška ir smagu buvo šiemet per šv. Velykas ,,Smalsučių'' grupėje. Darželio bendruomenė gėrėjosi įdomiais ir  spalvingais vaikų darbeliais. O pačius  vaikus itin  džiugino auklėtojų dovana jiems -  Velykų kiškučiai. Iš senų laikų žinome, kad šv. Velykos – tai pati gražiausia pavasario  šventė.

Parengė: auklėtojos Loreta Zalialova ir Danguolė Mažonienė

Žalioji palangė

,,Smalsučiai kaime''

Smalsučių gimtadieniai

Taip mes švenčiame gimtadienius.

Tarptautinė vaikų gynimo diena „Pelėdžiukų“ ir „Smalsučių“ grupės.

Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtį, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga „Smalsučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai susirinko į gražią pievelę, žaidė, pramogavo, pūtė muilo burbulus, leido į dangų įvairiaspalvius balionus. Daug džiugių emocijų suteikė „Kamuoliukų fejerverkas“ ir piešinių ant asfalto konkursas „Mano saulytė“.

Renginį organizavo auklėtojos Danguolė Mažonienė ir Loreta Zalialova.