Darbai namuose

Toks darbas yra gerai apmokamas ir lankstus - atsakyti ir rašyti žinutes jūs galite būdami bet kur. Papildomas uždarbis ar net realus darbas internetu, dabar yra pasiekiamas labiau nei bet kada anksčiau. Lauke paliktas skėtis pavasarį tikrai nepradžiugins: jį rasite ne tik purviną, bet ir sulūžusį.

Adresas: Beržų g.

naujausi darbai namuose

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; šviesos sistemos, šviestuvai. Suburta geriausių ir turinčių ilgametę patirtį specialistų komanda Jums gali kokybiškai atlikti elektros, išmaniųjų namų, apsauginės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemų, kompiuterinių tinklų montavimo darbus.

  1. Geriausias bdas usidirbti papildom pajam internete
  2. Kas aš?
  3. Geriausias bdas usidirbti pinig internete lietuvoje
  4. Svetainėje apartmenttherapy.

Partnerystė su mūsų įmone užtikrins Jums galimybę naudotis naujausiomis technologijomis Jūsų namuose Adresas: Kęstučio g. Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos. Tarnauskienės odontologijos klinika.

darbai namuose

Mes esame pasirengę išgirsti Jūsų pageidavimus, pasiūlyti geriausius ir tinkamiausius gydymo būdus. Teikiamos odontologinės paslaugos: nuo profilaktikos iki lazerinės chirurgijos ir implantacijos.

Populiariausios darbo paieškos

Adresas: Jurgiškių g. Veiklos sritys: didmeninė prekyba; statyba; šiltinimas, renovacija.

Darbai gyvenamuosiuose namuose 2

Putų poliuretanas - naujausios kartos ilgaamžė šiltinimo medžiaga, garantuojanti puikų apšiltintų pastatų ar kitų konstrukcijų bei jos dalių sandarumą. Ši medžiaga pasižymi itin aukšta šilumine varža. Su poliuretano putomis galima apšiltinti: pamatus Prekyba santechnikos prekėmis Adresas: Kalvarijų g. Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.

Pelningas darbas Anglijoje: fabrikuose, sandėliuose, viešbučiuose

Vandentiekio, darbai namuose, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų darbai namuose, sodyboms bei ūkiams.

Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. Adresas: Alytaus r.

Adresas: Beržų g.

Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos. Valymo paslaugų įmonė Valoresta teikia visų tipų patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas, įskaitant specializuotus valymo darbus - langų aukštuminis valymas, kiliminės dangos bei baldų plovimas, fasadų plovimas, postatybinis valymas ir kitos valymo paslaugos.

darbai namuose

Domimės šios srities naujovėmis ir savo darbe Adresas: Draugystės g. Veiklos sritys: buitinė technika; importas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.

UAB "Telepaslauga", tai kūrybingų, atsakingų, profesionalumą ir kokybę vertinančių žmonių kolektyvas.

darbai namuose

Kad puikiai išmanytume savo darbą, specializuojamės siauroje srityje. Įmonėje yra du padaliniai: Kondicionavimo - vėdinimo padalinys. Jame dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį kai Adresas: Sukilėlių pr. Veiklos sritys: santechnika.